Leták

Vítáme Vás na stránkách Bleška Poděbrady. Rádi uvítáme všechny zájemce na našich setkáních. Nyní nás čeká nový trh 6. 6. 2019 v Kubových sadech. Což je krásný park s pramenem poděbradky, v sousedství katolického kostela a blízko dětského hřiště. 

◊ Pro účastníky Blešího trhu a SWAP bazaru není nutná žádná registrace ani oznámení.

◊ Zájemce o Sousedský trh prosíme o registraci a oznámení typu produkce nebo nabídky, potvrdíme následně možnost účasti. 

◊ Pravidla najdete zde: http://www.bleskapodebrady.cz/pravidla-blesky/

◊ Protože Blešák nemá žádné sponzory a vše je v rukou dobrovolníků, rozhodli jsme se vybírat dobrovolný příspěvek ve výši minimálně 30 Kč, na pokrytí administrativních nákladů, zakoupením něčeho dobrého k zakousnutí. Co obsahují takové administrativní náklady – tisk, vylepení a rozvezení letáků. Náklady na kancelářské potřeby – papíry, barvy, cedule. Náklady na odvoz odpadků a ostatních potřeb.

◊ K dispozici bude otevřené veřejné WC po celou dobu akce.

◊ Podporujeme ZERO WASTE a bezobalovou domácnost, budeme rádi, pokud si přinesete svoje hrníčky nebo i jiné nádobí na dobroty. K dispozici bude možnost načepovat si nejen poděbradku, ale také si namíchat limonádu. K dipozici budou i nějaké laskominy a pohoštění. 

◊ V případě špatného počasí, bude akce zrušena nebo přeložena. Při dešti se nemáme kde schovat a byly by mokré všechny deky. Silný vítr by nám vše rozfoukal.  Informace bude aktuálně v den vyvěšena na 

www.bleskapodebrady.cz a https://www.facebook.com/bleska.podebrady/

 

Blešák dětský + dospely DDM - 190606