SWAP + Vánoční Symfonie 25.11.2023

Shrnutí a poděkování ze SWAPU 25.11.2023. Snad na někoho nezapomenu 🙂
 
Jak se zdá, tak vše proběhlo úspěšně. Doufám, že byla většina z vás spokojená, tak jako my. Bylo to náročné, ale my jsme si to užily.
Rády bychom i tímto poprosili, pokud by se někdo chtěl přidat k našemu malému organizačnímu týmu, tak by to bylo super. Často se totiž stane, že některá z nás onemocní nebo je jiná nepředvídatelná situace a poté to nestíháme. Třeba bychom se poté mohly pustit i do jiných projektů nebo propojit koncepty. Klidně napište a vymyslíme další postup.
Stejně tak vítáme i spolupráci s místními jinými spolky.
Poděkování obrovské je Báře bibi.svet a Lucce Havličkové, které se postaraly o velkou část propagace a pomoc na místě. Především díky nim se akce opět probudila k životu. A k tomu i některé naše pravidelné účastnice se zhostily třídění, za což patří velký dík.
Hlavně nesmím zapomenout na manžela a cele rodině, bez kterých by to také nešlo.
Dále Reklamy Richter za nový krásný banner.
DDM Symfonie Poděbrady za poskytnutí prostor vybavení, podpory a super akci Vánoční Symfonie a občerstvení.
Infocentrum Poděbrady za sdílení akce.
Noviny pro Poděbrady za sdílení a propagaci.
Nymburský deník za sdílení a propagaci.
Rodinné centrum Poděbrady  - za podporu a záštitu celého fungování. 
Všichni účastníci vše poskytli sponzorsky a díky tomu můžeme fungovat v maximální míře nízkonákladově, díky tomu má tento projekt smysl. Také se to díky nim dostane k většímu okruhu zájemců.
Velké poděkování patří i Vám všem, kdo jste se zapojili jakýmkoliv způsobem. Buď jste přinesli věci, odnesli nebo nás propagovali a sdíleli.
Sešlo se opravdu hodně krásných a užitečných věcí. Všichni něco odnášeli a našli své poklady. Děti chodily nadšené z plyšáků, korálků a malých keramických figurek. Rozebrala se velká spousta knih a i domácích potřeb, bot. Vyměnily jsme si bundy, kabáty, trička, kalhoty, šaty, dětské oblečení aj. Zájem byl i o bytový textil. Trochu nám chyběla pánská móda, která by se také uplatnila 🙂
 
Tak by to mělo být u fungovat.
 
Myslete na to, že dříve než hodíte ještě hezké nebo nové věci do kontejnerů s oblečením, tak by se mohlo ještě hodit třeba na místě. Protože z kontejnerů se využije dál jen velmi malá část toho, co tam odnesete. Většina skončí na skládkách a nebo ve spalovnách.