Novinky

SWAP + Vánoční Symfonie 25.11.2023

SWAP + Vánoční Symfonie 25.11.2023

Shrnutí a poděkování ze SWAPU 25.11.2023. Snad na někoho nezapomenu 🙂
 
Jak se zdá, tak vše proběhlo úspěšně. Doufám, že byla většina z vás spokojená, tak jako my. Bylo to náročné, ale my jsme si to užily.
Rády bychom i tímto poprosili, pokud by se někdo chtěl přidat k našemu malému organizačnímu týmu, tak by to bylo super. Často se totiž stane, že některá z nás onemocní nebo je jiná nepředvídatelná situace a poté to nestíháme. Třeba bychom se poté mohly pustit i do jiných projektů nebo propojit koncepty. Klidně napište a vymyslíme další postup.
Stejně tak vítáme i spolupráci s místními jinými spolky.
Poděkování obrovské je Báře bibi.svet a Lucce Havličkové, které se postaraly o velkou část propagace a pomoc na místě. Především díky nim se akce opět probudila k životu. A k tomu i některé naše pravidelné účastnice se zhostily třídění, za což patří velký dík.
Hlavně nesmím zapomenout na manžela a cele rodině, bez kterých by to také nešlo.
Dále Reklamy Richter za nový krásný banner.
DDM Symfonie Poděbrady za poskytnutí prostor vybavení, podpory a super akci Vánoční Symfonie a občerstvení.
Infocentrum Poděbrady za sdílení akce.
Noviny pro Poděbrady za sdílení a propagaci.
Nymburský deník za sdílení a propagaci.
Rodinné centrum Poděbrady  - za podporu a záštitu celého fungování. 
Všichni účastníci vše poskytli sponzorsky a díky tomu můžeme fungovat v maximální míře nízkonákladově, díky tomu má tento projekt smysl. Také se to díky nim dostane k většímu okruhu zájemců.
Velké poděkování patří i Vám všem, kdo jste se zapojili jakýmkoliv způsobem. Buď jste přinesli věci, odnesli nebo nás propagovali a sdíleli.
Sešlo se opravdu hodně krásných a užitečných věcí. Všichni něco odnášeli a našli své poklady. Děti chodily nadšené z plyšáků, korálků a malých keramických figurek. Rozebrala se velká spousta knih a i domácích potřeb, bot. Vyměnily jsme si bundy, kabáty, trička, kalhoty, šaty, dětské oblečení aj. Zájem byl i o bytový textil. Trochu nám chyběla pánská móda, která by se také uplatnila 🙂
 
Tak by to mělo být u fungovat.
 
Myslete na to, že dříve než hodíte ještě hezké nebo nové věci do kontejnerů s oblečením, tak by se mohlo ještě hodit třeba na místě. Protože z kontejnerů se využije dál jen velmi malá část toho, co tam odnesete. Většina skončí na skládkách a nebo ve spalovnách.
 
 
 
Handicap centrum Srdce, o.p.s.

Handicap centrum Srdce, o.p.s.

Víte, že stále funguje Handicap centrum Srdce, o.p.s. jako potravinová a materiálová banka pro Poděbrady a blízké okolí?
Já jsem myslela, že tuto činnost po uklidnění prvních migrací z Ukrajiny skočila, ale opak je pravdou. Svoji činnost ještě rozšířili a pomáhají ještě víc i pro místní, kteří jsou v hmotné nouzi.
Stále fungují a přijímají jakékoliv dary jak finanční, potravinové, materiální. Takže jsem byla nadšená z toho, že o zbylé věci ze SWAPu projevili zájem a velmi se těšíme na další spolupráci.
 
Ať se daří.
Reklamy Richter

Reklamy Richter

Velmi děkujeme za podporu a sponzorský příspěvek firmě Reklamy Richter. Za velmi ochotnou a rychlou spolupráci na tisku banneru pro naše akce. 

Jsme velmi vděční za jakýkoliv sponzorský dar a také pomoc při organizaci. 

 

Veronika Manusová

Veronika Manusová

Ručně vyřezávané a barvené výrobky. 

https://www.instagram.com/rezaninaprani/

Hand made by Tina

Hand made by Tina

Ráda bych se touto cestou představila, jsem máma dvou dětí, kterou už odmala bavily ruční práce. Zkusila jsem snad všechno, přes malbu, kresbu, keramiku a výrobu šperků jsem se nakonec dostala k šicímu stroji. Nejprve jsem šila jen pro své děti a kamarádky, ale zájem okolí mě přiměl k tomu zkusit své výrobky nabídnout veřejnosti a založit si živnost.
Zatím mám v nabídce jen čepičky, nákrčníky, šátky, čelenky a odličovací tamponky. Časem bych ráda svůj sortiment rozšířila o další druhy zboží, ale to záleží hlavně na dětech a kolik mi dají volného času:).
Zboží se snažím vkládat do alb, aby to bylo přehledné a dobře se Vám v tom orientovalo. Pokud se Vám bude líbit nějaká látka a já ji budu mít stále skladem, ráda ušiji cokoliv z nabídky na míru dle vašich požadavků. Napište mi zprávu a já Vám pošlu aktuální vzorník:). Snažím se objednávat látky se vzory, které jsou u dětí nejpopulárnější. Pro kluky tu mám vždy dinosaury, piráty, auta nebo hasiče, pro holčičky zase jednorožce, motýlky či kytičky.