Hand made by Tina

Ráda bych se touto cestou představila, jsem máma dvou dětí, kterou už odmala bavily ruční práce. Zkusila jsem snad všechno, přes malbu, kresbu, keramiku a výrobu šperků jsem se nakonec dostala k šicímu stroji. Nejprve jsem šila jen pro své děti a kamarádky, ale zájem okolí mě přiměl k tomu zkusit své výrobky nabídnout veřejnosti a založit si živnost.
Zatím mám v nabídce jen čepičky, nákrčníky, šátky, čelenky a odličovací tamponky. Časem bych ráda svůj sortiment rozšířila o další druhy zboží, ale to záleží hlavně na dětech a kolik mi dají volného času:).
Zboží se snažím vkládat do alb, aby to bylo přehledné a dobře se Vám v tom orientovalo. Pokud se Vám bude líbit nějaká látka a já ji budu mít stále skladem, ráda ušiji cokoliv z nabídky na míru dle vašich požadavků. Napište mi zprávu a já Vám pošlu aktuální vzorník:). Snažím se objednávat látky se vzory, které jsou u dětí nejpopulárnější. Pro kluky tu mám vždy dinosaury, piráty, auta nebo hasiče, pro holčičky zase jednorožce, motýlky či kytičky.